piątek, 22 marca 2013

Drugoklasiści na MAM TALENT

Za nami dzień pełen wrażeń. Dziś odbyła się IV edycja szkolnego konkursu MAM TALENT. Nie mogło zabraknąć na nim artystów z IIb. I tak wystąpili:
Iskiereczki z II b składzie: Karolina Olszowiec, Wiktor Nowak, Joasia Nosek, Tomek Bojdoł, Antek Spyra, Dawid Waszek, Kewin Kost, Kinga Kozik, Paulina Mazur, Patryk Michulec. Grupa pod kierunkiem Karoliny wystąpiła z inscenizacją muzyczną "Mała smutna królewna" i zajęła I miejsce!
Wystąpił też Dawid Lazarek z siostrą Natalką we wspaniałym tańcu rock and roll. Bardzo spodobali się panu Bogusławowi Grzywie, który przydzielił im swoją  nagrodę w postaci jego książki swojego autorstwa z autografem.
Na scenie pokazała się również Matynka Kłoska w tańcu indywidualnym i pokazała swoje niebywałe uzdolnienia, spotkała się z dużym uznaniem publiczności. Zdobyła wyróżnienie.
Brawa dla wszystkich wykonawców. Brawa dla uczniów, w których tkwi niebywały potencjał i z pewnością jeszcze nie raz pokażą swoje artystyczne i muzyczne uzdolnienia. Wszystkie projekty powstały bez udziału nauczyciela, w zasadzie poza szkołą. Brawa!!!Zobaczcie jeszcze fotoreportaż Karoliny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz