środa, 5 czerwca 2013

Niezwykła postać...

...wymyślona przez Filipa to Wodny Zwierz


Ma fioletowe skrzydła. Ma też zielone płetwy na głowie, żeby pływać i ukrywać się w roślinach wodnych. Jego wrogowie to większe gady, ryby i morskie ssaki. Jego codzienna dieta składa się z ptaków i ryb. jego ręce pomagają mu złapać i rozszarpać ofiarę. A jego skrzydła pomagają mu złapać ptaka.
...wymyślona i opisana przez Emilkę to Cyfrosmok

Cyfrosmok ma bardzo duże skrzydła, jest niebieskiego koloru. Ma czerwone oczy i zielone wąsy. Pokryty jest cyframi parzystymi. jego zwyczajem jest to, że jada tylko parzyste posiłki. Wychodzi na podwórko tylko w parzyste dni.

 
...wymyślona przez Martynkę to Kwiatuszkowa Dziewczynka

Ma ona różową sukienkę, czekoladowe kręcone włosy, chudziutkie nóżki, a na nich zielone buciki. Na okrągłej główce ma kolorowy wianuszek. Jest malutka i zgrabna. Latem, gdy budzę się ze snu wita mnie kolorowymi kwiatuszkami, które pozostawia na parapecie mojego okna. Natomiast gdy jest burza, dodaje mi odwagi i otuchy oraz ociera moje łezki strachu, które wtedy płyną po policzkach.

...wymyślona przez Kubę  to SKORPIO-MEN

Niebezpieczny i groźny dla otoczenia. Strzela i kąsa trującym jadem. Umie strzelać ognistymi kulami i sam się w nie zamienić. Nie groźna mu woda i pochłania pozytywną energię. Bójcie się wszyscy. Jego kolory przyciągają wszystkich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz