niedziela, 23 marca 2014

Trzecioklasiści na MAM TALENT

Wystąpili w klasie pierwszej, drugiej i trzeciej. Zawsze zespołowo, czasem też indywidualnie.
W tym roku indywidualnie wystąpiła Karolina Olszowiec śpiewając i grając "Hallelujah". Wystąpiła Gosia Helios grając utwór "Zaklęty wąż".
A potem było prawdziwe show, jakiego jeszcze w naszym MAM TALENT nie było. Wystąpiło 23 uczniów. Był śpiew : Karolina, Tomek i Wiktor. Był układ taneczny, a w nim: Gosia z Danielem, Kinga z Kewinem, Julia  z Antkiem oraz Paulina z Dawidem. Była scenka szkolna: Asia, Maksio i Maciek (uczniowie) oraz Martyna (nauczycielka). Był chórek, a w nim: Emilka, Wiola, Karolina, Dawid, Patryk, Kacper i Paweł . Show Nasza klasa IIIb  w wykonaniu Iskiereczek  zajął pierwsze miejsce w kategorii ZESPÓŁ.
A wszystko to....
według pomysłu Karoliny
według choreografii Karoliny
z instrumentami i pomponami wykonanymi przez Karolinę
transparentami przygotowanymi przez Karolinę
I to jest dobry przykład zaangażowania, działania na rzecz innych, umiejętności kierowania zespołem, zarażania pomysłami, kreatywności, uzdolnień i pełnego profesjonalizmu. Kto nie był za kulisami tego show, nigdy nie dowie się, ile energii, uwagi i pracy, a także emocji i stresu włożyła w to Karolcia, która ma przecież dopiero dziesięć lat... Wszyscy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, Karolinko..
.

5 komentarzy:

 1. mama Małgosi24 marca 2014 08:30

  Byłam... widziałam.. występ był naprawdę fantastyczny. Ale myślę - nie ujmując Karolinie jej talentu i wielkiej wyobraźni, że wspomnieć też należy inne dzieci zaangażowane w realizację występu - Asię i Emilkę, które uczestniczyły w przygotowaniu transparentów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transparent nabrał ostatecznego kształtu na zajęciach dodatkowych we wtorek. Wymalowały go farbami akrylowymi zakupionymi przez nauczyciela: Wiolka, Asia i Emilka. Uczniowie mieli przydzielone różne zadania w trakcie realizacji projektu, z których wywiązali się wspaniale. Ale to już nasze klasowe sprawy...

   Usuń
 2. "Mam talent" co roku jest bardzo wyczekiwany przez uczniów i to jest najlepsza reklama tej imprezy. Gratuluję! Rozwijają się nasze dzieciaki, byli cudowni, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję tym , co występowali Karolinie oraz zespole '' Iskiereczki ''. Dzięki Karolinie wygraliśmy. Ona wymyśliła piosenkę o klasie ||| b .

  OdpowiedzUsuń
 4. To wszystko dzięki Karolinie ! ! ! !

  OdpowiedzUsuń